Newsletter fitness i biznes online!
Imię:
Email:
Rejestracja 7MT
Szanujemy Twoją prywatność,
adres e-mail posłuży tylko do komunikacji między nami.

Plan wynagrodzeń i plan binarny 7MT

O planie wynagrodzeń mówi jeden z założycieli biznesu - wielokrotny Mistrz Świata w Taekwendo - Chris Reid. Wywiad przeprowadzony w samym sercu słonecznej wyspy Fuerteventura.

Wszyscy zarabiamy 50 + 50 + 10 = 100% prowizji + 10 dolarów:

  • 50% prowizji bezpośredniej od każdego poleconego klienta,
  • 50% bonusu dopasowanego od każdego poleconego resellera,
  • 10 dolarów za każdą osobę w słabszej linii binarnej, po zakończeniu cyklu.

Czy znasz drugi taki plan wynagrodzeń i firmę, która zapłaci Ci 100% prowizji?

Wyjątkowy biznes plan wynagrodzenia

Aby zarabiać wystarczy być resellerem (z ang. odsprzedawca). Pierwsze żródło zarobków to 50% od każdego klienta. Za każdym razem kiedy polecisz nowego klienta (partnera), on zapłaci niewielką opłatę (na miesiąc lub na rok) naliczymy Ci dokładnie 50% prowizji. Każdy Twój klient również może zostać resellerem, wielkim dealerem i powtórzyć działania.

Dodatkowo oferujemy Ci dwa źródła dochodu pasywnego.

1. Plan binarny

Gdy bezpośrednio polecona przez Ciebie osoba opłaca swój abonament resellerski to otrzymujesz dodatkowe prowizje binarne. Co miesiąc będziesz otrzymywać dochód pasywny z planu binarnego, w którym 2/3 Twoich zarobków pochodzi z silniejszej linii, a 1/3 ze słabszej.

Zarobki i plan binarny

2. Bonus dopasowany

Kiedy polecony przez Ciebie klient znajdujący się już w Twojej organizacji dokona upgrade do pozycji resllera oraz sam zacznie promować produkt i odbierać prowizje, ty też zarabiasz. Wyślemy Ci bonus dopasowany na kwotę dokładnie stanowiącą 50% zarobku tej osoby. Każdy kolejny klient otwiera przed Tobą ogromne możliwości, żadna inna firma nie daje Ci szans tak bardzo efektywnie korzystać z pracy Twoich partnerów jak robi to 7 Minutowy Trening.

Dołącz do nas dzisiaj, załóż konto i otwórz Biznes 7MT >>>

Dieta

Dieta