Newsletter fitness i biznes online!
Imię:
Email:
Rejestracja 7MT
Szanujemy Twoją prywatność,
adres e-mail posłuży tylko do komunikacji między nami.

Rejestracja - Jak się zarejestrować

Założenie konta i dostęp do 7 Minutowego Treningu zaczynamy od wybrania pakietu. Najbardziej optymalnym pod względem finansowym jest wybór pakietu za $47 na rok

7 Minut Rejestracja

Przy pomocy tego formularza w prosty sposób wybierzesz formę płatności – roczną (47 USD) bądź miesięczną (9,97 USD). Następnie zdecydujesz jaką kartą płatniczą sfinalizujesz transakcję.
UWAGA 1: nie przejmuj się tym, iż kwoty podane są w dolarach. Przy dokonywaniu płatności system przeliczy złotówki na dolary amerykańskie (wg. aktualnego kursu w Twoim banku).
UWAGA 2: płatności możesz dokonać przy pomocy dowolnej karty płatniczej z logo VISA lub MasterCard.

Następnie, by założyć konto podajemy swoje imię i nazwisko oraz adres e-mail.
Dokonamy tego w formularzu (widocznym poniżej) tak zwanego pierwszego kroku.

7MT Rejestracja

Do korzystania z konta niezbędny będzie jeszcze login i hasło.
Login / identyfikator powinien być łatwy do zapamiętania, jednakże zdecydowanie unikalny (będzie on kluczowym parametrem w linku partnerskim). Ustal hasło dostępu do konta i po zapoznaniu się z warunkami i zasadami współpracy, zaznacz ich akceptację.

7MT Rejestracja

W kolejnym kroku uzupełniamy wszystkie dane w polach formularza, niezbędne do realizacji płatności (informacje adresowe i bilingowe).
Oprócz imienia i nazwiska, numeru karty czy jej daty ważności bardzo ważne jest prawidłowe wpisanie kodu bezpieczeństwa CVV2 czyli trzech ostatnich cyfr, umieszczonych na odwrocie każdej karty płatniczej. Może się zdarzyć, że realizowana przez Ciebie transakcja nie zostanie poprawnie zrealizowana. Upewnij się wtedy, że wszystkie dane wprowadziłeś prawidłowo, jak i że Twój limit na karcie dla płatności w internecie nie jest zerowy (jeśli jest, powinieneś go podwyższyć kontaktując się ze swoim bankiem).

7MT Rejestracja

UWAGA! Ze względu na to, że system akceptuje tylko karty VISA i MasterCard, nie ma innej możliwości płacenia za dostęp do portalu, a więc również kartą Maestro. Jeśli nie posiadasz karty kredytowej, transakcję z powodzeniem zrealizujesz każdą inną kartą płatniczą z odblokowaną funkcją i możliwością płatności internetowych (Najlepsza Karta Płatnicza). W przypadku wątpliwości, wszelkich informacji w tym zakresie udzieli Ci z pewnością Twój bank.

Gratulacje! Wypełniłeś prawidłowo formularz i tym samym możesz korzystać z zasobów
7 Minutowego Treningu.

Osoby zainteresowane fitness i odchudzaniem na tym etapie otrzymują już wszystko co jest im potrzebne do ćwiczeń i budowania wymarzonej sylwetki. Osoby zainteresowane zarabianiem pieniędzy muszą jeszcze umieścić Swój login w strukturze dostępnej dla Resellerów.

7MT Rejestracja


Konto Biznes - kiedy tylko zostaniesz Resellerem będziesz mógł zarabiać, dołączysz do zaspołu biznesowego i będziesz razem z nami budować własny biznes online, który będzie generował dla Ciebie zyski przez długie lata.
Kliknij więc w przycisk "Upgrade to become a Reseller Now", znajdujący się w menu po lewej stronie. Po tym kroku możesz przejść do opłacenia ulepszenia, rozszerzenia i złożenia konta biznes.

7MT Panel

Po kliknięciu na awansowanie do rangi Resellera ukaże nam się film i przycisk do płatności (schemat płatności jest identyczny jak przy rejestracji).

7MT Reseller

Formularz płatności będzie prawie w całości wypełniony. Musisz go uzupełnić o numer karty! System zastąpi cyfry gwazdkami przez co numer może się nie zgadzać. Sprawdź czy Twoje dane są prawidłowe. Wystarczy jedynie wpisać, uzupełnić numer karty i kliknąć przycisk generujący płatność!

WITAJ W STRUKTURZE BIZNESOWEJ. Przeszedłeś pomyślnie cały proces. Teraz korzystasz w pełni z programu fitness i możliwości zarabiania.

Sprawdź teraz, jakie możliwości zapewnia Ci panel zarządzania Twoim kontem, znajdziesz tam między innymi opcję Elite Reseller. Ten Pakiet Elitarny przeznaczony jest jednak przede wszystkim dla osób chcących budować biznes międzynarodowy i chcących skorzystać z pomocy właścicieli biznesu (szczegóły dostępne dla użytkowników portalu). Zacznij jednak od optymalnego pakietu Resellera i w pełni wystarczającego zwłaszcza, jeżeli w początkowej fazie zarabiania pieniędzy zdecydujesz się na budowanie biznesu tylko na terenie Polski.

Masz pytania, po prostu skontaktuj się z nami!

Prześlij nam jedynie informacje o dokonaniu rejestracji / biznes rejestracja, by szybko i sprawnie zweryfikować Twoje zgłoszenie do zespołu, szczególnie gdy jesteś zainteresowany wsparciem naszych ekspertów. Pamiętaj, jako Reseller możesz otrzymać od nas wszystko, co jest niezbędne by skutecznie prowadzić biznes online. Uzyskasz od nas podstawowe i niezbędne wsparcie marketingowe, jak i szkoleniowe, a także bezpłatny dostęp do materiałów o wartości aż 30 000 złotych.

Dieta

Dieta